Deň pred jesennými prázdninami už tradične patrí v našej škole k tým slávnostným. Do našej školskej rodiny prijímame prvákov, no a piatakov zasa vítajú na 2. stupni starší spolužiaci. Pre prvákov pripravili krásny, zábavný i poučný program štvrtáci s triednou pani učiteľkou. Keďže naši prváci sú usilovní ako včeličky, v školskej jedálni rozkvitla lúka plná kvetov a včeličky lietali hore-dole pri plnení rôznych úloh. Hľadali písmenkovú rodinku, správne počítali ovocie a zeleninu, preliezali tunel i maľovali s rozprávkovými okuliarmi. Šikovne splnili svoje úlohy a všetci boli pasovaní za statočných prvákov.

Pre piatakov si úlohy pripravili ôsmaci s triednou pani učiteľkou.  Piataci sa zapotili pri kolese šťastia, ale všetky vedomostné úlohy hravo zvládli. Po splnení úloh odštartovala diskotéka plná tanca, radosti a detského smiechu. Na jesenné prázdniny všetci odchádzali s úsmevom.

(RNDr. Katarína Hrižová)

https://czssk.edupage.org/album/#gallery/337