Pred Vianocami ŠZŠ sv. Anny a Dom sv. Anny v Starej Ľubovni pripravili pre rodičov a príbuzných program, ktorý mal byť prekvapením k sviatku, na ktorý sa všetci tešíme.

Žiaci spolu so zamestnancami ponúkli možnosť na chvíľu sa zastaviť a prísť 11.12.2017 medzi nich. Program sa začal tradične svätou liturgiou v Chráme Matky ustavičnej pomoci v Starej Ľubovni. Svätú liturgiu slúžil a v homílii sa prihovoril otec Jozef Paraska, účastný na liturgii bol aj otec Jozef Popík. Povzbudení Božím slovom sa všetci prítomní presunuli do pastoračného centra, kde ich čakal bohatý kultúrny program.

Všetkých prítomných privítali a program otvorili riaditeľ ŠZŠ sv. Anny a vedúca zariadenia Domu sv. Anny v Starej Ľubovni. Vystúpenie bolo veľmi pestré a veselé. V kultúrnom programe sa v plnej paráde predviedli žiaci ŠZŠ sv. Anny spolu s prijímateľmi sociálnych služieb Domu sv. Anny v Starej Ľubovni. Pozvanie na túto slávnosť prijala aj poslankyňa NR SR Soňa Gaborčáková, riaditeľka školského úradu Adriana Matoľáková a pani metodička Eva Sopková.

Žiaci a prijímatelia sociálnych služieb svojím vystúpením spríjemnili predvianočnú náladu, atmosféru Filipovky a zároveň priniesli nádych Vianoc, ktoré sú najkrajšími sviatkami roka.

(Mgr. Mária Starinská)

DSC_0092 DSC_0141 DSC_0166 DSC_0171 DSC_0254